Харитаки
Опис Харитаки
Харитаки - ймовірно найцікавіша рослина на Землі. Його називають "царем всіх ліків". Кажуть, що коли цілителі Сходу чують про цю рослину, їх тіло охоплює тремтіння захоплення. "Харитаки" в перекладі буквально означає "рослина, що крадє хвороби". У аюрведичних канонах говориться, що Харитаки може позбавити від ста недуг.
Ефективний аюрведичний засіб для лікування і профілактики широкого кола захворювань, яке також може застосовуватися з метою загального зміцнення і омолодження організму. Сприяє гармонізації трьох дош.
Оскільки в даний час ми знаходимося під постійним впливом лептонних випромінювань, джерелами яких є лінії високовольтних передач, мобільні телефони, комп'ютери, телевізори, мікрохвильові печі та інша виробнича і побутова електронна техніка, ефірна матриця людини з усіма своїми центрами і каналами сильно змінюється, що призводить до порушення гомеостазу. Такі відхилення небезпечні розвитком серйозних хронічних захворювань. Слід додати, що спотворення роботи нашої камертон системи відбувається і в тому випадку, якщо свідомість людини переповнюється різними негативними стереотипами, такими як жадібність, ненависть, заздрість, осуд, страх, гординя і їм подібними. Плоди Харитаки здатні зчитувати інформацію, якої бракує з матриці Землі і переносити її на польову структуру людини, відновлюючи функцію всіх марма-центрів.
Містить найбільш сильні антиоксиданти, які відносяться до групи антоцианидинов, які завдяки нейтралізації вільних радикалів, припиняють пошкодження ендотелію артерій, виникнення поперечних зшивок білка колагену, пригнічення клітинного імунітету, в тому числі і протипухлинного, порушень колоїдного рівноваги жовчі і сечі. Таким чином, Харитаки є чудовим профілактичним засобом, який попереджає розвиток атеросклерозу, раку, аутоімунних захворювань, дегенеративно-дистрофічних порушень хребта і суглобів, сечокам'яної і жовчнокам'яної хвороби.
Плоди Харитаки завдяки високому вмісту хебуліевой кислоти стимулюють активність ферментів групи цитохром 450, що відповідають за антитоксичну функцію печінки. Вважається також, що рослина здатна активізувати антитоксичну функцію всіх клітин. Крім того хебуліевая кислота, проникаючи через гематоенцефалічний бар'єр, нормалізує стан клітин головного і спинного мозку. У людини, регулярно приймає плоди рослини, підвищується поріг адаптації до зовнішніх ушкоджувальних впливів, зміцнюється пам'ять і поліпшуються здатності до навчання. У разі руйнування мієлінових волокон (розсіяний і аміотрофічний склероз), Харитаки стимулює їх регенерацію.
Основні властивості:
- Має антимікробну, протигрибкову і антивірусним впливом.
- Активізують апудние клітини тонкого кишечника, надаючи таким чином вплив на гормональний обмін.
- Сприяє очищенню нирок і печінки, допомагає при сечокам'яній і жовчнокам'яній хворобі.
- Сприяє нормалізації роботи органів шлунково-кишкового тракту, усунення ознак нетравлення і синдрому мальабсорбції.
- Сприяє виробництву ферментів, що мають найважливіше значення для здійснення детоксикації.
- Пригнічує розвиток хвороботворних мікроорганізмів в кишечнику.
- Активізує діяльність головного мозку, полегшуючи встановлення зав'язків між відділами ЦНС, підвищує когнітивні здібності людини.
- Активує обмінні процеси в організмі, знижує накопичення жирових відкладень, а також регулює апетит, перешкоджаючи переїдання.
- Нормалізує показники холестерину, що робить його надзвичайно корисним в боротьбі з атеросклерозом - головною причиною інфарктів та інсультів. Сприяє зміцненню стінок судин і капілярів, зменшуючи її проникність.
- Препарат активно використовується в терапії діабету, так як сприяє нормалізації показника цукру.
- Запускає процеси омолодження та оздоровлення всіх органів і систем.
- Сприяє зміцненню ЦНС, покращує пам'ять, гостроту сприйняття і швидкість протікання розумових процесів, так як є прекрасним мозковим тоніком, дарує спокій і ясність розуму.
- Захищає організм від радіації і шкідливого впливу навколишнього середовища.
- Кровоспинний засіб.
Показання до застосування:
- При розладі шлунку.
- При синдромі мальабсорбції.
- При виразці шлунку.
- При гастриті.
- При метеоризмі, діареї, запорах.
- При харчових отруєннях.
- При кишкових паразитів.
- При зайвій вазі.
- При хворобах суглобів.
- При діабеті.
- При розсіяному склерозі.
- При шкірних захворюваннях.
- При високому рівні холестерину в крові.
- При бронхолегеневих захворюваннях.
- При порушеннях нервової системи.
Протипоказання: індивідуальна непереносимість, вагітність і період лактації у жінок, діти до 6 років.
аюрведа, фітотерапія, імунітет, омолодження, антиоксидант, обмін речовин, травлення, очищення